Dvě první místa na soutěži zručnosti a počítačových znalostí na SPŠ Hranice

18. 11. 2019     sekce: Úspěchy žáků     autor: Petr Drábek     tisk: tisk článku

Ve středu 13. 11. 2019 jsme se zúčatnili Soutěže zručnosti a počítačových dovedností se žáky devátých tříd Adamem Palou, Tobiášm Polišenským, Jakubem Marešem, Davidem Novosadem,Štepánem Hawigerem, Radkem Dreisetlem, Lukášem Horáčkem, Stanislavem Žeravíkem. Soutěž pořádá SPŠ Hranice a jedná se o již 17. ročník. Celkem se soutěže zúčastnilo 59 žáků z osmi základních škol našeho okresu. Naši žáci úspěšně repezentovali. V počítačových dovednostech, kde jsme získali 5. místo Štěpán Hawiger, 7. místo Adam Pala a 9. místo Radek Dreisitl a 14. místo Tobiáš Polišenský. V rukodělné činnosti, jsme získali 1. místo Jakub Mareš, 8. místo Staniclav Žeravík. Po součtu bodů z obou částí jsme celkově získali 568 bodů a jako škola obsadili 1. místo.

Všem GRATULUJEME!!!!